Telefon: 55 32 11 45
E-post: booking@olebullhuset.no
Besøksadresse: Øvre Ole Bullsplass 3,  Bergen

Teatersjef og bookingansvarlig:
Sølvi Rolland
E-post: solvi@olebullscene.no
Telefon:957 23 158

Økonomidirektør:
Marius Larsen
E-post: marius@olebullscene.no
Telefon: 974 29 626

Markedsansvarlig:
Liv Wedvich-Hauge
E-post: liv@olebullscene.no
Telefon: 928 95 171

Salgsansvarlig:
Birte Iversen
E-post: birte@olebullhuset.no
Telefon: 951 19 183

Sceneansvarlig:

Jens Martin Lassen
E-post: jens@olebullhuset.no
Telefon: 950 53 320

Avdelingsleder Storm Bar:

Catharina Sutton
E-post: catharina@olebullhuset.no
Telefon: 454 55 184

Restaurantsjef Bocca restaurant:
Ann Cathrin Wolsdahl
E-post: ann-cathrin@olebullhuset.no
Telefon: 901 30 675

Kjøkkensjef Bocca restaurant:
Per-Håvard Almås
E-post: johnny@olebullhuset.no
Telefon: 410 03 276

Postadresse: pb 736 sentrum, 5807 Bergen

 Kontaktskjema

Kan vi hjelpe deg med noe? Legg igjen beskjed.
Roast

Roast

Stian Blipp, Lisa Tønne, Sigrid Bonde Tusvik, Dag Sørås, Magnus Devold, Jan Tore Kristoffersen, Ole Soo

#olebullhuset @ Instagram